Koç Burcundaki Güneş Tutulması En Çok Bu 4 Burcu Etkileyecek

Koç musunuz yoksa Akrep misiniz? Belki Oğlak burcusunuz ya da Yengeç burcusunuz. Astrolojiye inanıyorsanız, bu güneş tutulması güneşin, ayın ve gezegenin hizalanmasından daha derin bir anlama gelebilir.

Astrologlar “25 Mart’ta Terazi burcunda ay tutulması yaşandı, 8 Nisan’da ise güneş tutulması Koç burcunda gerçekleşti. Bu iki burç bu tutulmalardan oldukça etkilenecek” diyor.

Güneş tutulması tüm burçları etkileyecek olsa da, daha fazla etkilenecek olan burçlar şunlar: Koç, Terazi, Yengeç ve Oğlak.

* Koç bunu yeni bir kişisel bölüm, yeni bir kişisel başlangıç ​​olarak düşünebilir.

* Terazi burcu için tutulma yeni bağlantılar kurmakla ilgili olacak. İster romantik ister iş amaçlı olsun, yeni bağlantılar ve yeni ortaklıklar kurmakla ilgili olacaksınız.

* Yengeç burcuysanızı ve kariyer değişikliklerine gidiyorsanız veya yeni bir alana giriyorsanız bu tutulmada çok fazla desteğiniz var.

* Oğlaklar güneş tutulmasından çok fazla enerji ve destek hissedecekler.

Oğlak burçları bu tutulmada ev satın almak gibi ev içi şeylerle ilgili. Ailenizle ve sevdiklerinizle gergin olan bağlarınızı onarmak için güneş tutulmasından çok fazla enerji ve destek bekleyebilirsiniz.

TUTULMANIN GENEL MESAJI

Tutulmanın genel mesajı, yaşamınızın neresinde kendinizi geride kalmış hissedebileceğinizi belirlemektir. Yaşamınızın neresinde kendinizi engellenmiş, durgun hissediyor olabilirsiniz? Orası neresiyse, bu güneş tutulmasını hissedeceğiniz yer burasıdır.

Öte yandan, Koç burcunda gerileyen Merkür, yeni başlangıçlar için bazı acı dolu anıları gündeme getirebilir.

İlerlemek için yüzleşmemiz gereken bazı acı noktalar olabilir, bunlar korkularınızdır. Hangi yolu seçeceğinizle ilgili güneş tutulmasına karşı bir direnç hissediyorsanız, kendinize karşı nazik olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x